Blog

30 Eylül 2015

Sıkça Sorulan Sorular

Tedavi Süreci

Klinikte iyileştirme oranları nedir?

Tıp etiğinde oran vermek uygun değildir. Fakat bugüne kadar kabul ettiğimiz hastalarımızdan iyileştirmeden geriye gönderdiğimiz olmadı. Bu sebeple kliniğe hasta kabul ederken ince eleyip sık dokuyoruz. Eğer siz hastamız olduysanız, emin olun iyileşeceksiniz.

Tedavi süresi nedir?

Tedavi programımız 20 gün, klinik ortamında sürmektedir. Konforlu odalarımızda, deneyimli sağlık personelimiz eşliğinde, sıcak ve doğal bir ortamda sizleri bekliyoruz.

Düzenli kullandığım ilaçlarımı yanımda getirmeli miyim? Yahut yanımda ne getirmeliyim?

İlk etapta ilaçları kullanacaksınız, dolayısıyla düzenli kullandığınız ilaçları yanınızda getirmelisiniz. Bunun dışında şahsi ihtiyaç duyacağınız eşyalarınız hariç herhangi bir şeyi yanınıza almanıza gerek yok.

Uygulanan tekniklerin yan etkileri var mı?

Eğer kliniğimize kabul edildiyseniz, prosedürlerimizin size herhangi bir yan etkisi olmayacaktır. Kliniğimize kabul edemediğimiz hasta grubunda iseniz uyguladığımız metodlar size faydalı değildir. Kabul sürecinde herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmektedir. Bu konuda rahat olabilirsiniz.

Yaşlı hastaların yanında refakatçi olması gerekir mi?

Kliniğimizde çok sayıda sağlık personeli ve hemşire çalışmaktadır. Dolayısı ile refakatçi gerekmez. Eğer refakatçi olarak gelmek istiyorsanız, tıbbi prosedürler harici , barınma ücretini ödeyerek hastanızın yanında konaklayabilmeniz mümkündür.

Eşimle beraber gelmek istiyoruz, çocuğumuzu yanımızda getirmemiz durumunda ek ücret talep edilir mi?

0-7 yaş aralığında çocuklardan herhangi bir ücret talep edilmez. Bu aralığın dışındaki çocuklar yalnızca barınma ücretini ödeyerek aileleriyle birlikte kalabilirler.

 

Ulaşım

Krasnodar Havalanından Kliniğe Nasıl Ulaşabilirim?

Krasnodar Havalanından Kliniğe Nasıl Ulaşabilirim?

Vize – Konsolosluk işlemlerinde yardımcı olacak kişi ve kurumlar mevcut mu?

Tedavimiz 20 gün sürelidir. Rusya Federasyonu ve Türkiye arasında karşılıklı vize anlaşması gereği 30 güne kadar olan seyahatlerde vize gerekmektedir. Vize işlemleri için de bizler yardımcı olmaktayız.

Hasta Hakları, Ücretlendirme ve İptal Konuları

Tedavi Ücreti Ne Kadar?

20 gün süreli, barınma, beslenme ve tüm tıbbi prosedürleri içeren tedavi paketi 5000 euro tutarındadır. Bunun dışında sizden herhangi bir ek ücret talep edilmez.

 

 

Genel, Tedavi Süreçleri
About admin